O Firmie

Fis4u – kasy fiskalne Koszalin Kołobrzeg – obsługa firm na najwyższym poziomie.

Idea powstania firmy była jedna, ze względu na znikomą liczbę firm w Koszalinie zajmujących się kompleksową obsługą klienta postanowiliśmy stworzyć firmę która zapełni tę lukę. Poczynając od sprzedaży kasy fiskalnych w Koszalinie i w Kołobrzegu, rozszerzyliśmy naszą działalność na całą Polskę, a nawet instalujemy nasze systemy fiskalne poza granicami kraju (Niemcy, Anglia, Irlandia) Obecnie oprócz wdrożeń, serwisu, szkoleń z zakresu obsługi kas fiskalnych. instalujemy systemy informatyczne zintegrowane z urządzeniami fiskalnymi, specjalistyczne programy magazynowe, księgowe, terminale dotykowe POS wraz z oprogramowaniem do zarządzania gastronomią. W naszej ofercie znajdują się tylko polskie kasy i drukarki fiskalne (POSNET, NOVITUS, INNOVA, EMAR) powodów jest kilka:

 

  1. Wspieramy polskich producentów drukarek, bileterek, taksometrów oraz kas fiskalnych. Sprzedajemy tylko te kasy fiskalne w Koszalinie, które zostały przetestowane przez nasz serwis i uzyskały bardzo dobre opinie naszych klientów. Współpracujemy z liderami rynku fiskalnego w Polsce, firmami które za swoje kasy fiskalne otrzymały liczne prestiżowe nagrody – Teraz Polska (Novitus za kasę fiskalną Novitus Nano), Złote Godło Laur klienta (Posnet w kategorii kasy fiskalne)
  2. Jakość polskich urządzeń fiskalnych jest zdecydowanie lepsza od kas rosyjskich, chińskich czy też słowackich, a koszt zakupu po skorzystaniu z ulgi z tytułu zakupu pierwszej kasy fiskalnej (90% , limit 700 pln) to kwota rzędu 50 złotych (przy obliczeniu cena polskiej kasy fiskalnej 999 brutto, importowanej 799 brutto)
  3. Brak problemów z materiały eksploatacyjnymi, oraz częściami zamiennymi.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a przede wszystkim do wspierania polskiej gospodarki